In memoriam Marie José Frijns-Lebens

 

Bedroefd hebben we kennis genomen van het overlijden van onze muziekvriendin

Marie-José Frijns-Lebens

Marie Jos 2

Sinds 1963 was  Marie-José lid van de Koninklijke Harmonie van Gronsveld. Samen met haar zus was zij de eerste vrouw die toetrad tot onze vereniging. Haar hele leven lang heeft ze zeer verdienstelijk en op haar manier, klarinet gespeeld. De Harmonie had dan ook een speciale plaats in haar hart. 

 

Vrijwel altijd  was zij aanwezig  bij de repetities en  uitvoeringen. Elk jaar opnieuw keek ze erg uit naar de Bronk in onze Gemeenschap. Met Marie-José verliezen we een aimabel en trouw lid van onze vereniging.

 

We wensen Paul, Danny, Richard, Nancy, Mila en familie heel veel sterkte voor de komende tijd. 

 Bestuur, dirigent, instructeur, leden en ereleden Koninklijke Harmonie van Gronsveld

Bestuur Supportersvereniging Koninklijke Harmonie van Gronsveld